با خودروی شخصی به وان سفرکنید!

تا به حال به این فکر کرده‌اید که با خودرو شخصی خود به خارج کشور مسافرت کنید؟ وان ترکیه این ویژگی را دارد که این خواسته شما را محقق کند.شما می‌توانید با خودروی شخصی خودتان به شهر وان ترکیه سفر کنید. جذاب به نظر می‌رسد، مگر نه؟ مخصوصا اگر از آن دسته افراد تور گریز باشید یا به دنبال این باشید که ارزان‌تر سفر کنید. 

از کدام مرزها می‌توان به وان سفر کرد؟

نزدیک‌ترین مرز ایران با وان ترکیه، مرز رازی است. مرز رازی در شهرستان خوی قرار دارد. از مرز رازی تا وان، تنها یک ساعت فاصله است. البته زمان معطلی برای رد شدن از مرز را در نظر داشته باشید. از مرز بازرگان هم می‌توانید خودتان را به وان برسانید. مرز بازرگان به تبریز نزدیک است. مرز سرو در ارومیه هم از دیگر مرزهایی است که با عبور از آن می‌توانید به وان برسید.

بر سر دوراهی

به دو صورت می‌توانید سفر به وان با خودروی شخصی را تجربه کنید:

۱- تا مرز با خودروی خودتان بروید، خودروی خود را در پارکینگ مرز پارک کنید و سپس سوار ون‌هایی که شما را یکسره تا وان می‌برند، شوید. (اگر این روش را انتخاب کردید، آراس سیر تبریز باز هم در کنار شماست و شما میتوانید ترنسفر مرز رازی به وان را با ما رزرو کنید.

بر روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه ی رزرو آنلاین ترنسفر مرز رازی به وان هدایت شوید و رزرو خود را انجام دهید.

۲- راه حل دوم این است که در تمام طول سفر، سوار ماشین خودتان باشید، حتی آن سوی مرز و در کشور ترکیه. اما راه حل دوم نیاز به مقدماتی دارد. باید از قبل فکرش را کرده باشید. مثلا بین‌المللی کردن گواهینامه، بیمه آکسا، پلاک ترانزیت و …. راه حل اول کم‌هزینه‌تر است. خستگی کمتری هم دارد.همچنین به علت قیمت زیاد بنزین در شهرهای ترکیه از جمله وان، روش دوم هزینه بر است.(ما همچنان در کنار شماییم، برای اطلاعات بیشتر در مورد ترانزیت و…با همکاران ما تماس بگیرید.)

نکته آخر این‎که سفر به وان با خودروی شخصی خیلی خوب است. اما نه در زمان تعطیلات! دلیلش هم معطلی زیاد در مرز است. در زمان غیر تعطیلات، نیم ساعته از مرز رد می‌شوید.

نکات مهم در سفر به وان با خودروی شخصی

می‌خواهید همه طول سفر را با ماشین خودتان بگذرانید؟ به این موارد توجه کنید: شارژر اتومبیلی داشته باشید. مبدل برق هم به کارتان می‌آید. برای خودتان و بقیه همسفران بیمه مسافرتی کوتاه‎‌مدت تهیه کنید. امنیت خودتان را با داشتن بیمه تضمین کنید. اگر تمایل دارید بیمه مسافرتی با کمترین هزینه و بهترین خدمات رزرو کنید، ما همچنان در کنار شماییم، فقط کافیست با همکاان ما تماس بگیرید.

قبل از رد شدن از مرز، پول خودتان را به لیر یا دلار تبدیل کنید. البته بعضی فروشگاه‌های وان، دستگاه کارت‌خوان ایرانی دارند. دلیل آن هم حجم بالای مسافران ایرانی به این شهر است. تقریبا همه برندهای ترک، در این شهر شعبه دارند. پوشاک و غذا در وان خیلی ارزان است. پس تا دل‌تان می‌خواهد خرید کنید. اسکندرکباب سفارش دهید. خوش‎تان می‌آید. غذافروشی‌های معمولی و ارزان‌‎قیمت هم غذاهای خوشمزه به شما می‌دهند. ساندویچ‌های مرغ این غذافروشی‌ها را امتحان کنید.

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان و تبریز:

بخش فروش:

  • 00989359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا
  • 09931110386 امیر فائقی نیا
  •   00905525839798 خانم رهبری 

 مدیر بازاریابی:

  • 00905345762335  خانم رهبر 

مدیریت:

  • 00905523872335  علی فائقی‌نیا

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری: 

  • دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور،مجتمع ایپک، ورودی دو، واحد 102
  • دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک 1

با تشکر از سایت قطره

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا