قوانین و مقررات رزرو هتل

۱- وبسایت رزروان ( arasseir.com , arasseir.ir ) جهت رزرو آنلاین هتل‌ و تور های داخلی و خارجی  (و سایر مراکز‌ اقامتی) ایجاد شده است . با انجام رزرو و خرید در سایت آراس سیر ، تمامی مستندات رزرواسیون در سایت ثبت شده و قابل استناد خواهد بود

۲- مسئولیت رزروهای ثبت شده بر عهده آراس سیر  می باشد و آراس سیر تضمین می کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت اقامت نامه (واچر) ، بتوانید به راحتی و  آسودگی در هتل یا محل اقامت مدنظرتان ، پذیرش شده و از امکانات هتل یا اقامتگاه بهره مند شوید. در مواردی نادر ممکن است به دلیل های مختلف از جمله مشکلات اعلام شده از طرف هتل یا اقامتگاه نظیر خرابی و حوادث طبیعی ، اشتباهات انسانی رزرو ثبت شده با مشکل مواجه شود در این موارد آراس سیر  تمام تلاش خود را می‌نماید تا برای مسافران عزیز هتل و یا محل اقامت مشابه با واحد رزرو شده فعلی در نظر بگیرد و با تایید مشتری جایگزین کند و درصورت عدم موفقیت در جلب رضایت مسافر ، مبلغ را به صورت کامل به وی بازگرداند و تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری در رزرو های آینده انجام دهد و حتی امتیازات ویژه ای در آینده برای مشتری لحاظ کند .

۳- ممکن است در روال پرداخت ارتباط شبکه‌ قطع شود این مشکل توسط بانک برطرف می‌شود . اگر از حساب شما مبلغی کسر شود این مبلغ توسط بانک حداکثر تا ۷۲ ساعت به حسابتان باز خواهد گشت و مسئولیتی در این زمینه متوجه آراس سیر نیست . اما میتوانید با پشتیبانی آراس سیر  تماس حاصل نمایید تا پیگیری لازم را انجام دهیم .

4- اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران باید صحیح  و مطابق با نام مندرج در شناسنامه ، تعداد مسافران ، سن ، جنسیت و… باشد . در صورت نادرستی اطلاعات ، مسئولیتی متوجه‌ وبسایت آراس سیر  نخواهد بود.

5- در ایام شلوغ یا پیک سال با توجه به شرایط و قوانین هتل ها امکان کنسل کردن رزرو وجود ندارد .

6- در هتل های داخل کشور احراز هویت مسافران تنها با کارت ملی و  شناسنامه و احراز شرایط محرمیت  تنها با وجود نام زوجه در شناسنامه همسر صورت میگیرد . هتل ها و اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می کنند.

قوانین و مقررات کنسلی

هنگامی که شما رزرو خود را کنسل می کنید، این ریسک برای هتل وجود دارد تا نتواند در زمان باقی مانده ، واحد اقامتی خود را به فروش رساند. بنابراین منطقی است تا مبلغی را به عنوان جریمه ی استرداد از مسافر دریافت کند. سیاست هتل داران در میزان این جریمه متفاوت است و حتی ممکن است این قوانین در تمام سال یکسان نباشد. اطمینان داشته باشید ما تلاش می کنیم در صورت انصراف از رزرو، کمترین هزینه را بپردازید؛ برای همین از شما می خواهیم به محض انصراف ، ما را از تصمیم خود مطلع نمایید تا جریمه کمینه گردد. وجه مسترد شده به شماره حسابی که با آن از سایت خرید کرده اید، واریز خواهد شد.

۱- اطلاعات مربوط به هتل‌ها که در آراس سیر قرار گرفته، به نحوی از خود هتل‌ها گرفته شده. این اطلاعات شامل قیمت‌های به‌روز شده، با وجود این که رزروان تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و به روز رسانی کند،
۲- هرگونه تغییر در مشخصات فردی باید در اسرع وقت در وبسایت آراس سیر توسط خود کابر تصحیح شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در هیچ زمینه‌ای متوجه‌ی رزروان نخواهد بود.
۳- کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری جز خود را جهت ثبت‌نام و ایجاد شناسه‌ی کاربری ندارد و تعهد می‌‌کند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر است.
۴- سیستم رزرو از طریق وبسایت آراس سیر طوری طراحی شده تا شما به اطلاعات موجود درباره‌ی هتل‌ها دسترسی داشته و به قانونی کردن ثبت این قرارداد کمک کند. تسهیلات رزرواسیون موجود بر روی وبسایت، تنها برای قانونی کردن قرارداد بین شما و هتل طراحی شده و مسؤولیت هرگونه سواستفاده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست از آن، بر عهده‌ی کاربر است. در صورت مشاهده‌ی تخلف، دسترسی کاربر به اطلاعات قطع خواهد شد.

۵- بعد از رزرو کردن و صدور اقامت نامه ، وب‌سایت آراس سیر تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده است.

۶- زمان ورود به هتل و خروج از هتل در قسمت رزرو هتل و ایمیل تایید رزرو ذکر شده و مسافر باید مطابق با آن زمان‌بندی عمل کند. در صورت اشتباه و عدم رعایت زمان‌بندی، هیچ مسئولیتی بر عهده‌ی رزروان نمی باشد .

۷- هزینه‌ی استفاده از امکاناتی که در قرارداد نیامده بر عهده‌ی مسافر است، و باید مستقیماً با هتل تسویه شوند.

۸- آراس سیر  هیچ مسئولیتی در قبال قوانین داخلی هتلها از جمله ضوابط اجتماعی پذیرش مسافرین ندارد.
 
 

شماره تماس پشتیبانی : 

 

041-35595519

041-35595732 

 

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.