تور ارمنستان

(0)
برای هر نفر تومان 0
 • تور زمینی
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • سیم کارت
 • صبحانه
 • گشت شهری
 • لیدر اختصاصی

توضیحات

تور ارمنستان ویژه ۸، ۱۷ و ۲۱ بهمن

تور ارمنستان

تور زمینی ارمنستان همه روزه

تور ارمنستان

شماره های تماس برای خرید تور ارمنستان : 

تماس جهت کسب اطلاعات  (واحد فروش) و رزرو تلفنی :

19 955 355 041

32 957 355 041 

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان، تبریز و اصفهان:

بخش فروش:

00989359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا

  00905525839798 خانم رهبری 

فروش اصفهان، یزد و شیراز:

00989139007282  خانم برومندی

 مدیر بازاریابی:

00905345762335  خانم رهبر 

مدیریت:

00905523872335  علی فائقی‌نیا

 

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری: 

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور، برج ابریشم، طبقه همکف، واحد ۱

دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک 1

آژانس مسافرتی آراس سیر برگزار کننده انواع تور های خارجی و داخلی و کارگزار اصلی تور وان از تبریز

ایروان، پایتخت و بزرگ‌ترین شهر جمهوری ارمنستان که در امتداد رود «هرازدان» و در ناحیه ایروان قرار دارد. قدمت این شهر آسیایی به ۸ قرن پیش از میلاد در دشت‌های آرارات می‌رسد. بین قرن‌های ۶ و ۴ پیش از میلاد مسیح، این شهر یکی از مهم‌ترین مراکز ساتراپی در امپراطوری عظیم هخامنشیمحسوب می‌شد. از آنجایی که این شهر مقصد استراتژیک بسیار مهمی تلقی می‌شد، در طول سالیان بارها بین ملت‌ها و پادشاهی‌های مختلف دست به دست شد، به گونه‌ای که تنها در جنگ‌های ایران و عثمانی بین سال‌های ۱۵۱۳ تا ۱۷۳۷ میلادی حدود ۱۴ بار بین این دو کشور رد و بدل شد. این شهر که در اصل بخشی از ایران به شمار می‌رفت، متاسفانه طی قرارداد ننگین ترکمانچای در دوران قاجار برای همیشه از ایران جدا شد.

مساحت کل ایروان برابر ۲۲۳ کیلومتر مربع است و در سال ۲۰۱۱، جمعیت کل این شهر برابر با ۱،۰۶۰،۰۰۰ نفر بوده است. اکثر مردم ایروان مسیحی هستند، اما پیروان ادیان و مذاهب دیگر از جمله مسلمانان، یهودیان و یزیدی‌ها نیز در این شهر زندگی می‌کنند زبان رسمی در ایروان، زبان ارمنی و واحد پول مردم این سرزمین، درام ارمنستان است. ایروان به «شهر صورتی» شهرت دارد که به دلیل رنگ طبیعی فوق‌العاده‌ی ساختمان‌هایتاریخی است که از سنگ‌های آتشفشانی طبیعی ساخته‌ شده‌اند. در سال ۲۰۱۴ ارمنستان میزبان ۱۲۰۴۰۰۰ گردشگر خارجی بود که برای بازدید از ترکیب سنت و مدرنیته‌ی این کشور، به ایروان آمده بودند.

به طور کلی ماه‌های آوریل تا اکتبر گرم‌ترین ماه‌های سال در ایروان به شمار می‌روند که از این میان، ماه‌های ژوئیه، اوت و سپتامبر، گرم‌‌ترین زمان سال محسوب می‌شوند. در دو ماه ژوئیه و اوت گاهی دمای هوا تا بالای ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد هم می‌رسد. در مقابل فصل زمستان (ژانویه، فوریه و ومارس) و همچنین پاییز (اواخر اکتبر، نوامبر و دسامبر) سردترین زمان‌های سال محسوب می‌شوند که قطعا برای سفر در این ماه‌ها به لباس گرم نیاز خواهید داشت.

تقریبا بیشتر مراکز تفریحی و گردشگری ایروان در مرکز شهر واقع شده و فاصله‌ی مکان‌های دیدنی آن با پای پیاده، زیر ۲۰ دقیقه است. رایج‌ترین و پرطرفدارترین وسایل نقلیه‌‌ی عمومی در ایروان، اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها هستند، با این حال می‌توانید در تور ایروان از مترو، اتوبوس برقی و تاکسی نیز استفاده کنید .

 


0 دیدگاه
 • Position
 • Tourist guide
 • Price
 • Quality