تور کشتی کروز

(0)
برای هر نفر تومان 0
  • تور خارجی
  • بیمه مسافرتی


توضیحات

شماره های تماس برای خرید توربالی: 

35595096 – 041
35595519 – 041
35595732 – 041

آژانس مسافرتی آراس سیر برگزار کننده انواع تور های خارجی و داخلی و کارگزار اصلی تور وان

به دلیل نوسانات قیمت ارز نرخ تور با تغییرات مواجه میباشد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 35595096-041 تماس حاصل فرمایید.

 

تور کشتی راهی شگفت انگیز و در عین حال ارزان برای سفر به چند کشور مختلف دنیا است. در حقیقت تورهای کشتی کروز، فرصتی برای سفر همزمان به چند کشور زیبای دنیاست که نسبت به سفرهای زمینی و هوایی ارزانتر تمام می شود. اگر شما هم به سفرهای لوکس دریایی علاقه دارید پس حتماً با تورهای کشتی کروز و مزایای سفر با کشتی کروز آشنا هستید اما اگر تا به حال به تفریحات دریایی فکر نکرده اید شاید بد نباشد که کمی بیشتر با تور های کشتی کروز و این نوع تفریحات آشنا شوید. ما در این مطلب سعی کرده ایم که شما را با کشتی کروز و مزایای استفاده از تورهای کشتی کروز آشنا کنیم.یکی از جابه جایی های مهم از گذشته تا کنون سفرهای دریایی بوده.جابه جایی با کشتی چه برای بارها و اجسام چه برای موجودات  در بعضی از مسیرها مقرون به صرفه و آسان تر است.که امروزه بنا به دلایل اقتصادی و کم هزینه بودن راهی برای صادرات و وادرات در مسیرهای طولانی میباشد.

در سالهای اخیر از کشتی های غول پیکردر مسیرهای  آبی و اقیانوسی بین شهرها و کشورها برای جابه جایی انسانها استفاده میشود که این کشتی ها برای از بین بردن خستگی بین راه در مسیرهای چند روزه ایجاد سرگرمی برای مسافران به امکانات رفاهی بیشتری تجهیز شدند.به تدریج این امکانات به قدری توسعه یافتند که هیجان سفربا کشتی در میان مردم زیاد شد و به جایی رسید که شرکت های کشتی رانی مدرن ترین امکانات،تفریحات،تجملات کشتی هایی طراحی کردند که هدفشان جلب رضایت مسافران  میباشد نه جابه جایی انها…

در حال حاضرعظیم ترین کشتی های تفریحی متعلق به Royal Caribbean شرکت آمریکایی میباشد ولی جدیدترین آنها Harmony of the seas  میباشد که در سال 2016ساخته و به آب انداخته شد.

 


0 دیدگاه
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality