ترانسفر و خدمات حمل و نقل

ترانسفر و خدمات حمل و نقل

ترانسفر و خدمات حمل و نقل یکی از ملزمات سفر و برای رساندن مسافر و مهمان به مقصد مورد نظر و همچنین برای برگرداندن مسافر به مبدا از طریق اتوبوس، تاکسی، مینی بوس و ون هایی برای حمل و نقل انجام میشود. یکی از خدمات آژانس آراس سیر تبریز، ارائه ترانسفر و خدمات حمل نقل است، از جمله ترانسفر تبریز ایغدیر و برعکس و ترانسفر وان تبریز. در ادامه توضیحات انواع ترانسفر و همچنین ترنسفرهای اجرایی توسط آژانس آراس سیر خدمت شما ارائه میشود.

انواع ترانسفر

انواع ترانسفرها عبارتند از ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر هتل و ترانسفر تور.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی یک سرویس حمل و نقل یک طرفه است که مسافران را به همراه چمدان‌هایشان از فرودگاه به هر مکان دیگر از جمله هتل یا به فرودگاه از مکان دیگر منتقل می‌کند. و درواقع حمل و نقل از پیش تعیین شده برای مسافران بین فرودگاه و مقصد نهایی آنها، از جمله هتل یا سایر نقاط مورد علاقه است. این نوع ترانسفر اغلب از قبل  و از طریق خدمات رزرواسیون، آژانس مسافرتی یا اپراتور تور رزرو می شوند، یا می توانند خدمات رایگان مانند ترانسفر هتل باشند. همچنین می‌توانید هنگام بازگشت به فرودگاه در پایان سفر، ترانسفر رزرو کنید.

ترانسفر هتل

نوع دیگر ترانسفر و خدمات حمل و نقل، ترانسفر هتل است. بسیاری از هتل های واقع در نزدیکی فرودگاه ها، رفت و آمد رایگان بین فرودگاه و هتل خود ارائه می دهند. مانند ترانسفرهای فرودگاهی، آنها اغلب بر اساس یک برنامه منظم (از هر پانزده دقیقه تا هر ساعت یا فواصل طولانی‌تر) کار می‌کنند. البته گاهی برخی از هتل ها  شاتل فرودگاهی (ترانسفر فرودگاهی) را با دریافت هزینه انجام میدهد. برای این منظور و اطلاع از خدمات شاتل فرودگاهی هتل، با هتل خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها یک شاتل رایگان برای مهمانان ارائه می دهند یا خیر، و در مورد برنامه زمانبندی سوال کنید. شما همچنین میتوانید از آژانس مسافرتی که هتل مورد نظر را رزرو کرده اید نیز در این مورد سوال کنید.

ترانسفر تور

یکی از خدماتی که آژانس های مسافرتی ارائه میدهند ترانسفر تور است که شامل حمل و نقل و جا به جایی مسافران و گشت گذار در مقصد مورد نظر و یا جاهای دیدنی اطراف در زمان اجرای تور است و معمولا ترانسفر در بسته تور ارائه شده گنجانده میشود.

خدمات ترانسفر آراس سیر تبریز

آژانس آراس سیر تبریز ترانسفرهای مختلفی ارائه میدهد. از جمله ترانسفر و خدمات حمل و نقل ارائه شده عبارتند از ترانسفر تبریز ایغدیر، ایغدیر تبریز، تبریز وان و وان تبریز. برای این منظور طرق مختلف ارائه خدمت وجود دارد، از جمله ون های ترک و تاکسی. شما میتوانید خدمات حمل و نقل آنلاین آژانس آراس سیر تبریز را از طریق سایت آراس سیر رزرو نمائید.

 

ترانسفر تبریز به ایغدیر رزرو آنلاین ترانسفر تبریز به شهر ایغدیر ترکیه

سرویس آنلاین ترانسفر تبریز به شه ایغدیر توسط ون های ترک و تا دم در هتل رزرو شده و از طریق مرز دوبیازیت انجام میشود. شما میتوانید با انتخاب تاریخ مورد نظر و تعداد نفرات خود، به صورت آنلاین از طریق سایت آراس سیر این ترانسفر را رزرو کنید.

 

 

 

ترانسفر ایغدیر تبریز

 رزرو آنلاین ترانسفر شهر ایغدیر ترکیه به تبریز

این سرویس توسط ون های ترک از دم در هتل و از طریق مرز دوبیازیت انجام میشود. شما میتوانید با انتخاب تاریخ مورد نظر و تعداد نفرات خود، به صورت آنلاین از طریق سایت آراس سیر این ترانسفر را رزرو کنید.

 

 

ترنسفر وان ترکیه از شهر تبریز و شهر خوی اجرا میشود. در ادامه رزرو آنلاین ون تک در مسیر تبریز وان و برعکس خدمت شما ارائه میشود.

ترانسفر تبریز به وان

رزرو آنلاین ترانسفر از تبریز به شهر وان ترکیه

ترنسفر تبریز به شهر وان ترکیه همه روزه از تبریز به سمت شهر وان ترکیه، از طریق مرز رازی، با ون های اختصاصی ترک با راحتی و امکانات رفاهی اختصاصی انجام میشود.

حرکت راس ساعت 7 صبح از تبریز و تا درب هتل رزرو شده انجام میشود.

 

 

 

ترانسفر وان به تبریز

رزرو آنلاین ترانسفر از شهر وان ترکیه به تبریز

ترانسفر شهر وان ترکیه به تبریز همه روزه از شهر وان ترکیه به سمت تبریز، از طریق مرز رازی، با ون های اختصاصی ترک با راحتی و امکانات رفاهی اختصاصی انجام میشود.

حرکت حدود ساعت 12 ظهر از درب هتل رزرو شده در شهر وان ترکیه به سمت تبریز انجام میشود.

 

 

توجه کنید که برای رزرو و خرید  ترنسفر لطفا دو الی سه روز قبل اقدام به رزرو نمایید.

ترانسفر ون ترک از مرز رازی تا وان ترکیه و برعکس

یکی دیگر از طرق سفر به وان این است که با ماشین شخصی خود از تبریز تا شهر خوی و سپس مرز رازی بروید، ماشین خود را در پارکینگ مرز پارک کنید و سپس بعد از رد شدن از مرز، با ون های ترک به وان ترکیه بروید. توجه کنید که پارکینگ رایگان نیست و به ازای هر روز اقامتتان، باید مبلغی را به پارکینگ پرداخت کنید. آژانس آراس سیر تبریز ترانسفر مرز رازی تا شهر وان را نیز ارائه میدهد و شما به راحتی میتوانید ترنسفر مرز رازی به شهر وان ترکیه را به صورت آنلاین از طریق سایت آراس سیر رزرو نمائید. همچنین شما میتوانید ترنسفر مسیر برگشت یعنی شهر وان تا مرز رازی را نیز از طریق  رزرو آنلاین ترنسفر شهر وان تا مرز رازی آژانس آراس سیر رزرو کنید.

ماشین دربستی از تبریز تا مرز رازی

ماشین دربستی تبریز تا مرز رازی

چنانچه از افرادی هستید که ترجیح میدهید به صورت ماشین دربستی از تبریز تا مرز رازی بروید، میتوانید از طریق سایت آراس سیر، اقدام به رزرو آنلاین ماشین دربستی کنید. این سرویس یا همان تاکسی ببن شهری، همه روزه از تبریز با امکان هماهنگی برای ساعت حرکت از 6 تا 9 صبح و امکان حرکت از درب منزل یا محل مورد نظر شما (ترمینال-فرودگاه-ایستگاه راه آهن و…) انجام میشود. همچنین شما میتوانید به صورت آنلاین ماشین دربستی از مرز رازی تا شهر تبریز را رزرو کنید.

در صورت تمایل به رزرو ماشین دربستی، چنانچه بخواهید میتوانید ون ترک از مرز رازی تا دم در هتل در مسیر رفت و ون ترک از دم در هتل تا مرز رازی، علاوه بر ماشین دربستی نیز رزو کنید. در این صورت میتوانید خدمات آنلاین آژانس آراس سیر تبریز با عنوان های “ماشین دربست از تبریز تا مرز رازی+ ون ترک از مرز تا شهر وان” و مسیر بازگشت “ون ترک از شهر وان تا مرز + ماشین دربست از مرز رازی تا تبریز” رزو کنید.

چنانچه هر گونه سوالی در مورد ترانسفر و خدمات حمل و نقل آژانس آراس سیر تبریز و یا نحوه رزرو این خدمات دارید میتوانید با شماره های دفتر و همکاران ما تماس بگیرید.

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان و تبریز:

بخش فروش:

09335885450 خانم بینش

09359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا

09931110386 آقای امیر فائقی‌نیا

09146176089 خانم رهبر

مدیریت:

00905012942335 علی فائقی‌نیا

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری: 

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور،مجتمع ایپک، ورودی دو، واحد 102

دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا