تور زمینی وان با قطار

(0)
از/برای هر نفر  270,000
  • تور خارجی
  • ترانسفر رفت و برگشت
  • مناسب خرید

توضیحات

تور زمینی وان با قطار

تور زمینی وان با قطار

شهر وان در شرق ترکیه در ساحل شرقی دریاچه وان قرار دارد. شهر وان ترکیه یکی از شهرهای تاریخی و زیبای ترکیه است مردم این شهر به زبان کردی کرمانجی سخن می گویند. گردشگران این شهر را افراد فرهنگی تجاری تشکیل می دهد .

سفر به شهر وان ترکیه یک مسافرت ایده آل ۳ ۴ روزه می باشد. به علت قرار گیری این شهر در کنار دریاچه وان آب هوای آن بسیار معتدل است.

برای مسافرت به وان از تهران میبایست از شهرهای قزوین، زنجان ، تبریز عبور کرده و سپس با توجه به انتخاب یکی از ‏سه مرز خروجی زمینی بازرگان ، رازی ، سرو میبایست به سمت شهرهای ماکو ، خوی ، ارومیه ادامه مسیر بدهیم . ‏فاصله شهر ارومیه تا وان حدود ۲۹۰ کیلومتر و ۴ ساعت می باشد.‏

غذای های شهر وان ترکیه

یکی از جاذبه ای کشور ترکیه بویژه غذای آن است بطوریکه وقتی در خیابان های وان قدم میزنید. از هر ۴- ۵ مغازه یک رستوران وجود دارد مشهور ترین غذاهایی که در این رستورانها  به مسافران  عرضه میگردد . کباب آدانا , کباب مولانا  , اسکندر  کبابی , پاتلیجان  کبابی , پیده  , کوفته , چوب شیش و دونر که برای مسافران  ایرانی توصیه میشود .

خرید از بازار شهر وان 

بازار شهر وان از دو از دو خیابان به نام های کاظم کارابکر و خیابان جمهوریت تشکیل شده است. که سراسر این خیابان ها پر از فروشگاه ها و مغازه های مارک دار با مارک های خارجی و ترکی LC WIKIKI , MAVI , DEFACTO , ‎CLOZIONE , VIAR , DERI , ADIDAS , NIKE , KINITEX , FLO  و دیگر مارک ها می باشد و در این منطقه هایپر مارکت های بزرگ وجود دارد . بهترین سوغات شهر وان پنیر و عسل آن است .

 

 آژانس مسافرتی آراس سیر کارگزار اصلی تور وان ترکیه از تبریز برگزار میکند :

 

تور زمینی وان با قطار هر چهارشنبه

 

از تبریز تا مرز وسیله نقلیه : قطار

از مرز تا هتل رزرو شده : با  ون

 

۲ شب در هتل ساردور وان همراه بیمه مسافرتی و صبحانه

 

شماره های تماس : 

۰۴۱-۳۵۵۷۵۹۹۲

۰۴۱-۳۵۵۷۵۹۹۱


نظرات

ارسال نظر
0 نظر
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality