مجری مستقیم تور وان از تبریز

مجری مستقیم تور وان از تبریز، آژانس آراس سیر تبریز

آژانس آراس سیر تبریز با تجربه ترین مجری مستقیم تور وان از تبریز است و  تورهای مختلفی به صورت انفرادی، گروهی و ترکیبی به شهر وان ارائه می دهد. شهر وان ترکیه یکی از همسایگان مرزی ایران است که تبدیل به یک مقصد گردشگری پرطرفدار ارازن قیمت شده است. شهر وان علاوه بر داشتن جاذبه های توریستی فراوان، پاساژهای متعددی نیز دارد که اجناس ترک با قیمت های مناسب ارائه میدهند که برای دوستداران خرید بسیار جذاب است. در ادامه با جاذبه های توریستی وان بیشتر آشنا می شوید.

جاذبه های طبیعی و تاریخی وان

جاذبه های گردشگری وان

وان ترکیه دارای جاذبه های گردشگری زیادی است و هم برای دوست داران طبیعت و هم دوست داران خرید جاذبه های متعددی دارد. از جمله جاذبه های توریستی وان میتوان به قلعه وان، جزیره آکدامار، کلیسای صلیب مقدس، خانه گربه‌ها، آبشار مرادیه اشاره کرد. برای سفر به وان و مشاهده دیدنی های وان از خدمات مجری اصلی تور وان از تبریز، آراس سیر تبریز می توانید استفاده کنید.

مراکز خرید وان

مراکز خرید وان

همانطور که قبلا اشاره شد، وان علاوه بر جاذبه های توریستی تاریخی و طبیعی، دارای پاساژها و مراکز خرید متعددی است که برای علاقمندان خرید بسیار جذاب هستند. از جمله مراکز خرید وان، مرکز خرید آوم وان (VAN AVM)، بازار روس ها، بازار تاریخی پنیرچی‌لر، مرکز خرید تورکواز (turquoise AVM) و مرکز خرید آیدین پریهان مرکزی (Aydin Perihan AVM) هستند که در این مراکز محصولات تمامی برندهای معروف ترک با قیمت بسیار مناسب ارائه میشود.

رستوران های وان

رستوران های واندر سفرهای خارجی یکی دیگر از جذابیت ها، غذاها و رستوران های محلی مکان مورد نظر است. وان ترکیه دارای رستوران های متعدد و برخی برندهای زنجیره ای است که جز جاذبه های گردشگی وان محسوب می شوند. در رستوران های وان بهترین غذاهای ترک و بین‌المللی ارائه میشود. میتوانید با مراجعه به این مراکز، از فست فود ها و همچنین کباب و غذاهای محلی ترکیه لذت ببرید. از جمله این رستوان ها میتوان به این موارد اشاه کرد:

ارکوچ جا کباب (Erkoç Cağ Kebap، برگر کینگ، کباب‌سرا و دونرسرای مولانا سمازین  (mevlana semazen kebap)، رستوران دَوَلی (Develi Kebap)، کاناتچی حکمت  (Kanatçı Hikmet)، رستوران و کافه آلبینو (Albino).

علاوه بر هتل های وان، در برخی رستوان های وان، صبحانه مشهور وان نیز ارائه میشود.

صبحانه وان

انواع تور وان

تور وان به 3 طریق،تور انفرادی وان، تور گروهی وان و تور ترکیبی وان توسط آژانس آراس سیر تبریز اجرا میشود.

تور انفرادی

تور انفرادی وان، روزانه از طریق مرز رازی اجرا میشود و انعصاف بیشتری به نسبت تور گروهی وان دارد. تاریخ و مدت زمان تور را شما تعیین میکنید و بعد از انتخاب هتل، تور به همراه بیمه مسافرتی،ترنسفر رفت و برگشت از تبریز تا هتل و برعکس و رزرو هتل با صبحانه توسط مجری مستقیم تور وان از تبریز، آراس سیر تبریز جرا می شود.

در مورد هتل های وان بیشتر بدانید.

توجه داشته باشید که به علت انطاف پذیری زیاد این نوع تور، شما میتوانید نوع ترنسفر مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید:

خودروی شخصی

در این نوع شما به دو صورت میتوانید با خودوی شخصی خود به وان سفر کنید:

  • از تبریز به شهر خوی و سپس مرز رازی بروید، ماشین خود را در پارکینگ مرز پارک کنید و سپس بعد از رد شدن از مرز، با ون های ترک به وان ترکیه بروید. توجه کنید که پارکینگ رایگان نیست و به ازای هر روز اقامتتان، باید مبلغی را به پارکینگ پرداخت کنید. آراس سیر تبریز، مجری اصلی تور وان از تبریز، علاوه بر خدمات تور وان، ترنسفر مرز رازی به وان نیز ارائه میکند.

 رزرو آنلاین ترنسفر مرز رازی به وان

  • ماشین خود را کاپتاژ کنید و تا شهر وان با ماشین شخصی خود سفر کنید. برای این روش نیاز به انجام کارهایی قبل سفر هستید، مانند بین‌المللی کردن گواهینامه، بیمه آکسا، پلاک ترانزیت و …..

نکته آخر این‎که در زمان تعطیلات به هیچ عنوان سفر با خودوی شخصی به وان توصیه نمیشود، دلیلش هم معطلی زیاد در مرز است.

ون ترک

در تور وان از تبریز با ون ترک، سفر شما از تبریز آغاز میشود و در خود وان و جلوی درب هتل تان خاتمه می یابد، به این طریق که شما در تبریز سوار ون های ترک میشوید، در مرز برای کنترل پاسپورت و زدن مهر خروج پیاده میشوید و بعد از رد شدن از مرز، دوباره با سوار بر همان ون به شهر وان رهسپار میشوید.

 امکان اجرای تور وان از تبریز با اتوبوس وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که به علت موقعیت مرز رازی، امکان اجرای تور وان از تبریز با اتوبوس از طریق مرز رازی وجود ندارد. ولی میتوان با گذر از مزر بازرگان، تور وان با اتوبوس را نیز اجرا کرد، هرچند مدت تور از طریق این مرز کمی طولانی تر از مرز رازی خواهد بود.

انتخاب شما هر کدام از روش ها باشد، میتوانید رزرو خود را از طریق سایت آراس سیر، مجری مستقیم تور وان از تبریز انجام دهید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

تور گروهی وان

در این نوع تور، تاریخ و مدت زمان تور توسط مجری تور، آژانس آراس سیر تبریز، مجری مستقیم تور وان از تبریز تعیین میشود. در تاریخ و زمان معین، تور با ون های ترک از طریق مرز رازی اجرا می شود. خدمات تور وان از تبریز به صورت گروهی عبارتند از لیدر مجرب فارسی و ترک زبان، ترنسفر رفت و برگشت، هتل با صبحانه، بیمه مسافرتی و تور آپشنال جزیزه آکدامار.

تور ترکیبی وان

تور وان از تبریز به صورت ترکیبی با تورهای دیگر، مانند ترابزون، آنتالیا، استانبول و … اجرا میشود و همانند تور گروهی وان، زمان و مدت تور از قبل و توسط آژانس گردشگری آراس سیر که به عنوان مجری مستقیم تور وان از تبریز شناخته می شود تعیین می گردد.

برای رزرو تور وان، رزرو هتل  و یا رزرو ترنسفر رفت و برگشت وان میتوانید با همکاران ما در شعب مختلف آژانس آراس سیر تبریز، مجری اصلی تور وان تماس بگیرید.

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان و تبریز:

بخش فروش:

09335885450 خانم بینش

09359377719  ناصر فائقی‌نیا

09931110386 امیر فائقی نیا

09146176089 خانم رهبر

مدیریت:

09141096089  علی فائقی‌نیا

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری:

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور،مجتمع ایپک، ورودی دو، واحد 103

دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک 1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا