مرکز خرید وان

مراکز خرید وان را بشناسید

مراکز خرید وان، یکی از بزرگترین دلایل گردشگران ایرانی برای رزرو تور وان ترکیه است. در این مقاله، مراکز خرید این شهر را به شما معرفی می‌کنیم.

شهر وان:

شهر وان در گذشته‌ای نه چندان دور، هیچ  جایگاهی در میان مقاصد خارجی گردشگران ایرانی نداشت. اما این روزها به مدد افتتاح مراکز خرید بزرگ و مدرن، برندهای مطرح ترک و خارجی، وان به یکی از محبوب‌ترین مقاصد خارجی ارزان برای خرید و تفریح تبدیل شده است. اکثر کسانی که تور ارزان وان رزرو می‌کنند، بیشتر قصد خرید دارند.

شاید کسانی که برای بار اول به وان سفر می‌کنند، آشنایی چندانی با مراکز خرید این شهر نداشته باشند. در این مقاله می‌خواهیم به این افراد کمک کنیم تا از زمان خود بیشترین استفاده را بکنند و بتوانند به اکثر مراکز خرید این شهر سر بزنند.

قبل از معرفی مراکز خرید بزرگ وان، بهتر است بدانید که در دو خیابان اصلی این شهر، یعنی خیابان جمهوریت و خیابان ماراش، فروشگاه‌ها، مراکز خرید و مغازه‌های زیادی وجود دارد که با پیاده‌روی در این خیابان‌ها می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

مرکز خرید AVM وان (VAN AVM)

VAN AVM  بزرگترین مرکز خرید وان است که   در خیابان جمهوریت قرار دارد؛ اکثر برندهایی که در وان شعبه دارند، یک شعبه هم در این مرکز خرید ۴ طبقه دارند. حتما برای خرید به مرکز خرید وان سر بزنید و از شعب ال‌‌سی وایکیکی، کولینز، دفاکتو، کوتون و … بازدید کنید. در طبقه آخر هم فودکورت و زمین بازی کودکان قرار دارد و می‌توانید خستگی خرید را آنجا به‌در کنید.

بازار روس

بازار روس یک بازار سنتی در نزدیکی میدان بش یول است که بازدید از آن خالی از لطف نیست. اینجا می‌توانید همه چیز، از جمله صنایع دستی مثل ظروف مسی نیز پیدا کنید.

بازار تاریخی پنیرچی‌لر

پنیر وان که ترکیبی از پنیر سنتی و سبزی‌های کوهی است، در سراسر ترکیه شهرت دارد. در این شهر یک بازار تاریخی وجود دارد که این نوع پنیر در آن به فروش می‌رسد. بازار پنیرچی‌لر (پنیرفروش‌ها) در نزدیکی خیابان جمهوریت قرار دارد؛ به این بازار بروید و هم پنیر بخرید و هم از یک بازار تاریخی دیدن کنید. پس در تور زمینی وان حتما زمانی را برای بازدید از این بازار اختصاص دهید.

مرکز خرید تورکواز (turquoise AVM)

یکی از مراکز خرید وان، مرکز خرید تورکواز در خیابان ماراش قرار دارد؛ اینجا می‌توانید به قیمت مناسب خرید کنید. قدمت این مرکز خرید نسبت به سایر مراکز خرید شهر وان بیشتر، اما کوچک‌تر است. با این حال یک سالن بولینگ و زمین بازی برای کودکان دارد.

مرکز خرید آیدین پریهان مرکزی (Aydin Perihan AVM)

مرکز خرید آیدین پریهان هم یکی دیگر از مراکز خرید مدرن شهر است که سالن سینما، مرکز بازی‌های رایانه‌ای و زمین بولینگ هم درد.

اگر می‌خواهید در مورد مراکز خرید، به‌خصوص فروشگاه‌هایی که قیمت‌های پایینی دارند و حتی اجناس را به‌صورت عمده به فروش می‌رسانند اطلاعات کسب کنید، همکاران آژانس آراس سیر تبریز در شعبه وان و تبریز می‌توانند به شما کمک کنند. برای رزرو تور زمینی وان و همچنین ترانسفر وان می‌توانید به شعب ما مراجعه کنید یا اینکه با شماره‌های واتساپ همکاران‌مان در تبریز، وان و اصفهان  در تماس باشید.

شماره‌های واتساپ برای رزرو تور و هتل:

بخش فروش:

00989359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا
00905525839798 خانم رهبری

 مدیر بازاریابی:

00905345762335  خانم رهبر

مدیریت:

00905523872335  علی فائقی‌نیا

آدرس دفاتر آژانس آراس سیر:

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور، مجتمع ایپک،ورودی 2، طبقه 1، واحد 102
دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی، انقلاب سُکاک 1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا