ترانسفر وان

ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه + امکان رزرو

ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه از مبدا های تهران، ارومیه، خوی و تبریز و از مرز رازی اجرا میشود. ترانسفر یکی از ملزمات سفر و برای رساندن مسافر و مهمان به مقصد مورد نظر و همچنین برای برگرداندن مسافر به مبدا از طریق اتوبوس، تاکسی، مینی بوس و ون هایی برای حمل و نقل انجام میشود. شهر وان ترکیه امروزه به دلایلی متعددی از جمله ارزان بودن سفر به وان، خرید از مراکز خرید وان به قیمت خیلی مناسب و استفاده از جذابیت های گردشگری وان به خصوص بین ایرانیان بسیار معمول شده است. شما علاوه بر رزرو تور وان، میتوانید از طریق رزرو ترانسفر وان، به شهر وان سفر کنید. آژانس آراس سیر تبریز، مجری اصلی تور وان از تبریز، علاوه بر تور وان، امکان رزرو ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است.

انواع ترانسفر وان

ترانسفر فت و برگشت وان

ترانسفر وان به چند طریق انجام میشود که عبارتند از:

  • ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با ون ترک
  • ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با ماشین دربستی (تاکسی های بین شهری)
  • ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با اتوبوس

در ادامه با این ترانسفر ها بیشتر آشنا میشوید.

 ترانسفر رفت و برگشت وان با ون ترک

ترانسفر رفت و برگشت وان که توسط ون های ترک انجام میشود، همه روزه از چند شهر از جمله تهران، خوی و تبریز به سمت شهر وان ترکیه با ون های اختصاصی ترک با راحتی و امکانات رفاهی اختصاصی انجام میشود.

ساعت حرکت ترانسفر رفت و برگشت وان

ساعت حرکت ترانسفر رفت و برگشت وان با ون ها ترک از تبریز ساعت 7 صبح، 10 صبح و 24 شب، از تهران ساعت 10 شب و از خوی ساعت 8 صبح است. همچنین برگشت از سمت وان ساعت 12 ظهر است (زمان تقریبی تا رسیدن به شهر وان 2 بعد از ظهر همان روز می باشد).

امکانات ترانسفر رفت و برگشت وان

یکی از امکانات این ترنسفر برای شما عزیزان این است که شما را تا درب هتل رزرو شده برده و سپس برای برگشت،  از درب هتل شما را سوار خواهند کرد.

از دیگر امکانات آژانس آراس سیر تبریز برای شما این است که بدون نیاز به مراجعه به دفتر میتوانید بصورت آنلاین از طریق رزرو آنلاین ترانسفر سایت آراس سیر تبریز،  ترانسفر رفت و برگشت وان را از سراسر ایران به راحتی رزرو کنید.

زمان رفت منوط به زمان رزرو شما از قبل می باشد ، ولی زمان برگشت به اختیار شما و نامحدود است و میتوانید در زمان دلخواه خود از بلیت برگشت استفاده نمایید.

برای رزرو و خرید  ترنسفر لطفا دو الی سه روز قبل اقدام نمائید.

ماشین دربستی از تبریز تا مرز رازی

ماشین دربستی تبریز تا مرز رازی

چنانچه از افرادی هستید که ترجیح میدهید به صورت ماشین دربستی از تبریز تا مرز رازی بروید، میتوانید از طریق سایت آراس سیر، اقدام به رزرو آنلاین ماشین دربستی کنید. این سرویس یا همان تاکسی ببن شهری، همه روزه از تبریز با امکان هماهنگی برای ساعت حرکت از 6 تا 9 صبح و امکان حرکت از درب منزل یا محل مورد نظر شما (ترمینال-فرودگاه-ایستگاه راه آهن و…) انجام میشود. همچنین شما میتوانید به صورت آنلاین ماشین دربستی از مرز رازی تا شهر تبریز را رزرو کنید.

در صورت تمایل به رزرو ماشین دربستی، چنانچه بخواهید میتوانید ون ترک از مرز رازی تا دم در هتل در مسیر رفت و ون ترک از دم در هتل تا مرز رازی، علاوه بر ماشین دربستی نیز رزو کنید. در این صورت میتوانید خدمات آنلاین آژانس آراس سیر تبریز با عنوان های “ماشین دربست از تبریز تا مرز رازی+ ون ترک از مرز تا شهر وان” و مسیر بازگشت “ون ترک از شهر وان تا مرز + ماشین دربست از مرز رازی تا تبریز” رزو کنید.

ترانسفر ون ترک از مرز رازی تا وان ترکیه و برعکس

یکی دیگر از طرق سفر به وان این است که با ماشین شخصی خود از تبریز تا شهر خوی و سپس مرز رازی بروید، ماشین خود را در پارکینگ مرز پارک کنید و سپس بعد از رد شدن از مرز، با ون های ترک به وان ترکیه بروید. توجه کنید که پارکینگ رایگان نیست و به ازای هر روز اقامتتان، باید مبلغی را به پارکینگ پرداخت کنید. آژانس آراس سیر تبریز ترانسفر مرز رازی تا شهر وان را نیز ارائه میدهد و شما به راحتی میتوانید ترنسفر مرز رازی به شهر وان ترکیه را به صورت آنلاین از طریق سایت آراس سیر رزرو نمائید. همچنین شما میتوانید ترنسفر مسیر برگشت یعنی شهر وان تا مرز رازی را نیز از طریق  رزرو آنلاین ترنسفر شهر وان تا مرز رازی آژانس آراس سیر رزرو کنید.

ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با اتوبوس

همانطو که اشاره شد، ترانسفر رفت و برگشت به وان ترکیه از مرز رازی که نزدیکترین مرز است، انجام میشود. در مرز رازی با توجه به ویژگی ها و خصوصیات جاده و ارتفاع پل های آن، امکان استفاده از اتوبوس وجود ندارد، به طوریکه فقط ماشین های شخصی و ون های ترک امکان تردد دارند. در نتیجه از طریق این مرز با اتوبوس نمیتوان گذر کرد.

چنانچه بخواهید با اتوبوس به وان بروید، میتوانید از طریق مرز 24 ساعته بازرگان و با اتوبوس به وان سفر کنید. ولی توجه داشته باشید که در این صورت زمان مسافرتتان بیشتر خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترانسفرها و خدمات حمل و نقل آژانس آراس سیر تبریز

شما همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات در مورد ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با واحد فروش تماس بگیرید.

در صورتیکه میخواهید از قیمت به روز هتل های وان اطلاع داشته باشید، به مقاله “قیمت هتل های وان” مراجعه کنید.

همکاران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود 

شماره های دفتر

041-33342777

041-33251388

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان و تبریز:

بخش فروش:

09335885450 خانم بینش

09359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا

09931110386 آقای امیر فائقی‌نیا

09146176089 خانم رهبر

مدیریت:

00905012942335 علی فائقی‌نیا

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری:

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور،مجتمع ایپک، ورودی دو، واحد 103

دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک 1

3 دیدگاه دربارهٔ «ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه + امکان رزرو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا