تخفیف تاکسی های کارپینو برای رفتن به نمایشگاه کتاب

کارپینو اپلکیشین تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی، بازدیدکنندگان نمایشگاه و علاقه‌مندان کتاب را با ارائه تخفیف تا سالن‌های غرفه‌های نمایشگاه همراهی می‌کند.

به گزارش تابناک، سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب امسال نیز مانند سال گذشته در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. از آنجایی که این مجموعه نمایشگاهی خارج از شهر تهران برگزار می‌شود، رفت و آمد تا آنجا برای علاقه‌مندان سخت است.

به همین منظور کارپینو اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی وظیفه جابه‌جایی مسافران تا سالن‌های نمایشگاه بین‌الماللی کتاب در شهر آفتاب را بر عهده دارد.

بر اساس ضوابط نمایشگاه شهرآفتاب تنها تاکسی‌های شهری می‌توانند به داخل این مجموعه عبور و مرور کنند و مسافران را تا سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی کتاب برسانند.

بدین ترتیب کارپینو اپلکیشین تاکسی اینترنتی مورد تأیید و دارای مجوز تاکسیرانی تهران وظیفه حمل و نقل مسافران تا نمایشگاه کتاب را برعهده دارد و دیگر اپلیکیشن‌های موجود اجازه ورود به این مجموعه را نخواهند داشت.
کارپینو نیز برای احترام به کتابخوان‌ها و مردم علاقه‌مند به کتاب و همچنین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، امکانات ویژه‌ای از جمله کدهای تخفیف برای ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نظر گرفته است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران برای اولین سفر خود از این اپلیکیشن، می‌توانند با ثبت کد carp_bk تا ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف در سفر به نمایشگاه کتاب دریافت کنند.

کارپینو برای کاربران خود که تا پیش از این از طریق اپلیکیشن سفر داشته‌اند، ۱۵٪ تخفیف تا سقف ۳۰۰۰ تومان برای رفت و برگشت سالن‌های نمایشگاه کتاب در نظر گرفته است که با ثبت کد carp_exhbk2 در هر دو سفر رفت و برگشت خود می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.

کارپینو یک اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی یا همان تاکسی اینترنتی است که تنها از خودروهای تاکسی زرد و سبز شهری دارای معیارهای کیفیت مناسب استفاده می‌کند. این اپلیکیشن توسط تاکسیرانی تهران مورد تأیید قرار گرفته و توانسته نام خود را به عنوان تاکسی‌ اینترنتی دارای مجوز در ایران مطرح کند.

اپلیکیشن کارپینو را هم اکنون می‌توانید در گوشی‌های اپل یا اندرویدی نصب کرده و از آن استفاده کنید. برای نصب این اپلیکیشن از طریق لینک http://taps.io/BtTAg اقدام کنید.

کارپینو برای احترام به مشتریان و در جهت افزایش کیفیت خدمات رسانی خود، استفاده از خودروهای «لوکس»، «تاکسی بانوان» و «تاکسی ون» را علاوه بر دیگر خودروهای تاکسی با کیفیت را برای کاربرانش فراهم کرده است.

شما با استفاده از کارپینو می‌توانید نحوه یافتن تاکسی را به صورت نزدیکترین تاکسی به شما یا با استفاده از لیست رانندگان مورد علاقه‌ی خود انجام دهید.

مجاز بودن عبور و مرور تاکسی‌های در طرح ترافیک و طرح زوج و فرد می‌تواند یکی از مزایای بسیار خوب کارپینو باشد و سفرهای درون شهری شما را کوتاه نماید.

فراموش نکنید پرداخت هزینه سفر در کارپینو به صورت نقدی و آنلاین فراهم است.

به نقل از خبرگزاری تابناک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا