سقوط چشمگیر رزو در هتل‌های ترامپ

 

هتل های متعلق به ترامپ نامزد ریاست جمهوری امریکا که با سخنرانی و موضع گیری‌های افراطی شهرت جهانی یافته، با سقوط چشمگیری مواجه شده‌اند.

طبق آمار منتشر شده از سوی Priceonomics Data Studio رزو اتاق در هتل‌های متعلق به دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهور تندروی امریکا در سال جاری – 2016 به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

این بررسی‌ها که براساس مقایسه رزو ها درسه ماه نخست سال جاری با سه ماه نخست سال 2015 صورت گرفته حاکی از آن است که گروه هتل‌های ترامپ درحدود 59 درصد در ثبت نام‌های امسال کاهش داشته است . این رقم درهتل ترامپ سوهو واقع درنیویورک به 74 درصد کاهش نیز رسیده است. هتل بین‌المللی ترامپ درلاس وگاس نیز شاهد 71 درصد کاهش بوده و برج و هتل بین‌المللی ترامپ در تورنتو نیز با 47 درصد سقوط مواجه شده است.

این درحالی است که گزارش‌ها خبر از افزایش کلی در شمار رزو جا در هتل‌های بین‌المللی از آغاز سال 2016 داده‌اند.

این گزارش اظهارات ترامپ را در کمپین انتخاباتی‌اش برای ریاست جمهوری امریکا دراین زمینه بسیاری موثر می‌داند. ترامپ دربیشتر سخنرانی‌ها و اظهارات خود سخنان تحریک آمیزی درباره موضوعات مختلف ازجمله ممنوعیت سفر مسلمانان به امریکا زده است. هرچند که این اظهارات از سوی برخی مسلمانان عمدتا مسخره و خنده دار تلقی شده است.

به نقل از خبرگزاری میراث فرهنگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا