رزرو ون از تبریز به وان

رزرو ون ترک از تبریز تا شهر وان توسط مجری اصلی

رزرو ون از تبریز به وان و شهرهای مختلف ایران و ترکیه امکان پذبر است. ترانسفر وان ترکیه را میتوانید از شهر تبریز، تهران و خوی رزرو کنید. آژانس آراس سیر تبریز در انجام رزرواسیون ون از تبریز می تواند به شما کمک کند.

آژانس آراس سیر تبریز برای سهولت در انجام تور برای وان ترکیه، رزرو ون ترک از مبدا تهران (بصورت ترکیبی) تبریز، خوی، مرز رازی (بصورت مستقیم) را در خدمت هموطنان عزیز قرار داده است.

برای رزرو ون از تبریز به وان چه کارباید کنیم؟

بهتر است موقع ثبت نام تاریخ رفت و تاریخ برگشت را مشخص کنید که در روز حرکت بلیت برگشت را تحویل بگیرید که اون بلیت برگشت به منزله پول میباشد موقع برگشتن بلیت را تحویل راننده میدهید برای رزرو ون به بخش ترنسفر و خدمات حمل و نقل مراجعه فرمایید.

ترنسفر رفت و برگشت به وان

قوانین استرداد بلیط ون از تبریز

در صورت تغییر تاریخ یا کنسلی بلیت از مسافر جریمه مسترد میشود که جریمه کنسلی بسته به زمان کنسلی میباشد تا3 روز قبل از حرکت 10%، از3 روز تا 24 ساعت قبل از حرکت 30%، از 24 ساعت قبل از حرکت تا لحظه حرکت جریمه کنسلی 50% خواهد بود.

برای استفاده از این خدمات نیاز به مراجعه حضوری در دفتر نمیباشد و تنها کافیست با ارسال عکس پاسپورت مسافرین را در واتساپ، که شماره های واتساپ در ذیل خواهد آمد به همکاران ما در آژانس آراس سیر تبریز بفرستید.

زمان حرکت از تهران ساعت 10 شب و از تبریز ساعت 7 صبح، حرکت از خوی ساعت 8 صبح، ساعت حرکت مرز رازی از شروع به کار مرز تا لحظه بسته شدن مرز هر نیم ساعت ون ها حرکت میکنند.

اگر مسافری از قبل هتل خود را رزرو کرده باشد میتواند از امکانات مهم این ترنسفر که پیاده و سوار شدن در مقابل هتل هست استفاده کند.

ترنسفر همه روزه مرز رازی به وان

ترانسفر رفت و برگشت تهران، تبریز و خوی به وان به چه شکل است؟

ترنسفر رفت و برگشت در ایام عادی تهران به وان و بالعکس بصورت ترکیبی میباشد بطوری که مسیر تهران به خوی با اتوبوس 25 نفری و مسیر خوی تا وان با ون های بنز و هیوندا انجام میشود، مسافت بین این دو شهر حدود 950 کیلومتر، که مدت زمان تقریبی رسیدن به وان ترکیه دوازده ساعت میباشد.

ترنسفر رفت وبرگشت از تبریز به وان وبالعکس که بصورت مستقیم از تبریز تا وان انجام میشود، مسافت بین این دو شهر حدود 335 کیلومتر، که مدت زمان تقریبی رسیدن به وان ترکیه چهار و نیم ساعت میباشد

ترنسفر رفت و برگشت از خوی به وان و بالعکس نیز بصورت مستقیم انجام میشود، مسافت بین این دو شهر حدود 170 کیلومتر، که مدت زمان تقریبی رسیدن به وان ترکیه دو و نیم ساعت میباشد

ترنسفر رفت و برگشت از مرز رازی به وان و بالعکس با ون های طرف ترکیه انجام میشود،مسافت بین این دو حدود 100 کیلومتر، که مدت زمان تقریبی رسیدن به وان ترکیه هفتاد و پنج دقیقه میباشد.

ساعات کاری مرز رازی:

ساعت کاری مرز رازی از ساعت ٠٨:٠٠ صبح به وقت ترکیه شروع به کار می کنند و تا ساعت ١۵:٠٠ به وقت ترکیه ادامه دارد.

در وان کجا اقامت کنیم؟

آژانس آراس سیر تبریز علاوه بر رزرو ون از شهر تبریز، تهران، خوی، مرز رازی، همچنن رزرو هتل های شهر وان ترکیه را نیز انجام میدهد که در اینصورت بدون تلف کردن وقت ، در مقابل هتل رزرو شده پیاده و سوار می‌شود برای آشنایی با هتل های وان ترکیه میتوانید به بخش معرفی هتل های وان مراجعه فرمائید.

هتل هایی زیادی در مرکز شهر هستند که به مراکز خرید و رستورانها نزدیکند از جمله این هتل ها میتوان به هتل دیمت پارک 3* ، رئال سوئیت 3* ، دوسکو 3*، رویال میلانو 4*، گرند 4*،سمیرا 3* ،رویال برک 3*، رویال پالاس 4*، مای دلوکس 3*، هتل هالدی 4* ،هتل وان سوئیت(دِ وان سوئیت) 3*، هتل فرح سوئیت، هتل وان لایف 3*، هتل رنسانس 4*، هتل الیت وورلد 5*، هتل روا وورلد 4*، هتل مونتانا 4*، هتل کونفوریوم 5*، هتل مای سوئیت اشاره کرد.

هتلهای بیرون شهر عبارتند از: هتل اِ دِنس 3 ستاره (10 کیلومتر از شهر فاصله دارد) ، هتل مریت شاهماران 4 ستاره (20 کیلومتر از شهر فاصله دارد) ، هتل هیلتون 5 ستاره (15 کیلومتر از شهر فاصله دارد) ، هتل د-وان ساحلی 5 ستاره (25 کیلومتر از شهر فاصله دارد) ، هتل رامادا 5 ستاره (12 کیلومتر از شهر فاصله دارد)

آیا بیمه مسافرتی در سفر به وان نیاز است؟

آژانس آراس سیر تبریز برای رهایی از هزینه های احتمالی درمان، بیمه مسافرتی سامان را به مسافران گرامی پیشنهاد میکند که با هزینه جزیی ، خود را در مقابل هزینه هنگفت درمان در کشور ترکیه بیمه کنید، به این صورت که میتوانید در ازای پرداخت هزینه های درمان در کشور ترکیه، فاکتور دریافت نمایید که بعد از برگشتن به ایران و با تحویل مدارک به بیمه مرکزی سامان هزینه های پرداختی خود را فقط با کسر فرانشیز دریافت نمائید.

ترانسفر از مرز رازی تا وان با ماشین دربستی

در این میان ترنسفر تبریز به وان و بالعکس بصورت غیر مستقیم هم اجرا میشود که با خودروی سواری و دربست از تبریز به مرز رازی و از مرز رازی به وان هم با ون های ترک اجرا میشوند که حداقل نفرات در خودروی سواری 3 نفر میباشد یعنی اگر 1 یا 2 نفر از خودروی دربستی استفاده کند میبایست هزینه 3 نفر را پرداخت نمایند این روش ترنسفر بدون معطلی در مرز صورت میگیرد که مسافر بعد از انجام تشریفات مرزی با سوار شدن به ون ترک به شهر وان راهی میشود.

ظرفیت ون ها 15 نفره هستند و از ایستگاه مشخصی حرکت میکنند برای رزرو صندلی ون از چند روز قبل باید اقدام کنید  و مسافرینی که جمعشون 15 نفر باشند میتوانند از فرودگاه، ترمینال و یا یک مکان مشخص سوار ماشین بشوند.

شهرهای مابین تهران تا وان بترتیب عبارتند از کرج، قزوین، تاکستان، ابهر، خرمدره، زنجان، کنار گذر میانه، بستان آباد، تبریز، صوفیان، مرند، سه راهی خوی، خوی، قطور، مرز رازی، سارای، اوزالپ، اَرچِک، وان.

چگونه از آژانس آراس سیر تبریز ون رزرو کنیم؟

برای رزرو ترانسفر حمل و نقل، ون ترک و یا ماشین های دربستی ، به خدمات آنلاین رزرو ترانسفر آژانس آراس سیر مراجعه کنید.آژانس آراس سیر تبریز رزرو هتل در وان ترکیه با نازلترین قیمت در اختیار مسافران عزیز قرار داده است مسافرین عزیز میتوانند به همراه رزرو ترنسفر وان، هتل های مورد پسند خود را نیز رزرو نمایند که این کار نه تنها صرفه جویی در اتلاف وقت خواهد بود بلکه با مشخص بودن هتل، ترنسفر نیز در مقابل هتل رزرو شده مسافرین را پیاده میکند ترنسفر وان موظف هست خدمات بهتری به مسافرین گرامی ارائه نماید.

در مورد ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه و اطلاعات مورد نیاز بیشتر بدانید.

خدمات تور آراس سیر تبریز :

آژانس آراس سیر تبریز با سابقه چندین ساله مجری مستقیم تور وان از تبریز است و با هتل های مختلف در وان ترکیه همکاری میکند و برای اجرای تور از شهرهای مختلف میتواند برنامه ریزی کند.

شما همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات در مورد ترانسفر رفت و برگشت وان ترکیه با واحد فروش تماس بگیرید.

همکاران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود

شماره های دفتر

041-33342777

041-33251388

شماره‌های واتساپ همکاران ما در شعب وان و تبریز:

بخش فروش:

09335885450 خانم بینش

09359377719  آقای ناصر فائقی‌نیا

09931110386 آقای امیر فائقی‌نیا

09146176089 خانم رهبر

مدیریت:

00905012942335 علی فائقی‌نیا

آدرس شعب آراس‌سیر در تبریز و وان جهت رزرو حضوری:

دفتر ایران: تبریز، چهارراه منصور،مجتمع ایپک، ورودی دو، واحد 103

دفتر ترکیه: وان، شرّفیه محله سی،  انقلاب سُکاک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفت و گورا شروع کنید...
سلام! سوالی داشتید؟
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ میدهیم
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری
اسکرول به بالا